Bizler Muzaffer Vardar Mali Müşavirlik Ofisi Olarak;

2001 Yılından bu yana bağımsız olarak kendi ofisimizde Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Faaiyeti ile iştigal etmekteyiz.

Bizler müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, beklentilere cevap veren farklı kaliteli hizmet sunma anlayışındayız.

Ve yine bizler bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle;

– Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunarız.

– Müşterilerinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindeyiz.

– Müşterilerine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliğini gösteririz.

– Hizmet sürecinde müşterileririmiz ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerimizi eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık hizmeti veririz.

– Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerimizin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerimize ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlarız.

– Müşterilerimizin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti veririz.

– Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendiririz.